پیام تسلیت موسسه آموزش عالی تابناک در پی شهادت سردار سلیمانی

بسم ربّ الشهداء و الصدیقین

« ألذین ءامَنوا و هاجَروا و جاهَدوا فیسبیل اللّه بأموالِهِم و أنفُسِهِم أعظمُ دَرَجَهًعند اللّه و اولئک هُمُ الفائزون » ( توبه ۲۰ )

« همانا جهاد در راه خدا دری از درهای بهشت است که خدا آن را به روی دوستان مخصوص خود گشوده است . جهاد لباس تقوا و زره محکم و سپر مطمئن خداوند است . کسی که جهاد را ترک کند خدا لباس ذلت و خواری بر او می پوشاند و دچار بلا و مصیبت می شود و کوچک و ذلیل می گردد »

( نهج البلاغه خطبه ۲۷ )

چه زیبا پیام رسان عاشورای حسینی ، عقیلۀ بنی هاشم ، زینب کبری سلام اللّه علیها د رایّام ولادت با سعادتش عیدی مدافع حقیقی حریم حرمش را عنایت فرمود . چه زیبا پیکرش تکّه تکّه شد تا پیکری که زیر نعل اسبان تازه نعل شده قطعه قطعه شد از یاد نرود . و چه زیبا دست با انگشت و انگشتر از بازو قلم شد تا بشریّت بداند حاج قاسم تربیت شدۀ مکتبی است که دستان علمدار با وفایش از بازو قلم شد تا دین خدا زنده بماند . و امروز ما باید بدانیم سردار رشید سپاه اسلام ،سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی آسمانی شد تا ما در زمین بمانیم و درگرداب منجلاب و رذائل و زخارف دنیایی خودمان غوطه ور شویم و با ابلیس نفس سرکش خودمان دست و پنجه نرم کنیم . حاج قاسم به خیل همرزمان شهید خود پیوست تا ما باشیم و ببینیم یکی پس از دیگری خون شهدایمان پایمال می شود و ما هم به سادگی نشسته و نظاره گر هستیم . بی تردید اگر حاج قاسم در بیرون از مرزهای ا یران اسلامی فدا نمی شد بار دیگرسفیان بن عوف غامدی های زمان در خانه های یک یک ما وارد شده و حادثۀ تلخ و دردناک و تأسف بار شهر ألأنبار در تاریخ تکرار می شد . اما مالک اشتر زمان ، سردار سرلشکر پاسدارحاج قاسم سلیمانی امروز به ندای « هل مِن ذابٍّ یذبٌّ عن حرمِ رسول اللّه » سالار شهیدان لبیک گفت و در جوار بارگاه ملکوتی حضرتش جان خود را فدا کرد تا در « یوم َ نَدعُو کلَّ أناسٍ بإمامِهِم » از شفاعت آن حضرت بهره مند شده و به گرگ های دندان تیز کرده گوشزد کند که حماقت نکرده و اجازۀ لحظه ای دست از پا خطا کردن را به خودشان ندهند و بدانند که جوانان این مرز و بوم و بلکه تمامی آزادی خواهان در سر تا سر گیتی تربیت شدۀ مکتب عاشورایند و همه چیز خود را فدا می کنند تا دین خدا باقی بماند .

شهادت پرافتخار سردار رشید اسلام ، سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی و فرمانده رشید نیروهای بسیج مردمی جبهۀ مقاومت ، جناب آقای ابو مهدی المهندس وهمراهانشان ، قلوب مردم ایران زمین و مردم عراق وهمۀ دلدادگان مکتب عاشورا را جریحه دار نمود . ما نیز به سهم خود این ضایعۀ دردناک و تإسف بار را به پیشگاه مقدس آخرین ذخیرۀ الهی ، حضرت بقیه اللّه الاعظم ارواحنا فداه ، به محضر مبارک پیشوا و مقتدایمان ، ولی امر مسلمین جهان ، حضرت آیت اللّه العظمی خامنه ای مدّظلّه العالی ، ملت وفادار ایران اسلامی و مردم عراق ، همرزما ن شهید و خاصّه به بیوت معظّم شهدای بزرگوار تسلیت عرض نموده ، از خداوند متعال علوّ درجات را برایشان مسئلت نموده و نام و یادشان را برای همیشه گرامی می داریم و با تضرّع به درگاه حضرت احدیّت « جَلَّت عَظَمَتُهُ » وبا اعتقاد به اینکه « فإنَّ حزبَ اللّهِ هُمُ الغالِبُونَ » عرضه میداریم
« ربَّنا افرِغ عَلَینا صبراً و ثبّت أ قدامَنا وان صُرنا عَلَی القوم الکافِرین » .
والسلام علی مَن اتبعَ الهدی

۱۴ دیماه ۱۳۹۸
موسسه آموزش عالی تابناک لامرد

همچنین ببینید

جشن دانشجویی موسسه آموزش عالی تابناک

به گزارش امورفرهنگی و دانشجویی جشن دانشجویی موسسه آموزش عالی تابناک لامرد با حضور بیش …