برگزاری جشن دانش آموختگی و تجلیل از نفرات برتر آموزشی و فرهنگی ( تیرماه ۹۸)

برگزاری جشن دانش آموختگی و تجلیل از نفرات برتر آموزشی و فرهنگی با حضور معاونت فرهنگی و دانشجویی آقای موسوی ،معاونت آموزشی و پژوهشی آقای هاشمی زاده ، سرگردپاسدار احمد هنرپیشه فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه های لامرد و جناب آقای صفری رئیس دانشکده پرستاری لامرد و  جمع کثیری از دانشجویان ، اساتید ،کارکنان و خانواده های دانشجویان فارغ التحصیل در محل سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی تابناک برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم آقای موسوی معاونت فرهنگی دانشجویی ضمن عرض خوشامد گویی به تشریح فعالیت های فرهنگی موسسه و نقش دانشجویان در ثمره های انقلاب اسلامی ونقش آفرینی در آینده کشور سخنانی ایراد نمودند. در ادامه جشن از دانشجویان فعال حوزه فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه تقدیر بعمل آمد.پس از آن جناب آقای هاشمی زاده معاونت آموزشی و پژوهشی موسسه ایرادسخن نمودند و توضیحاتی در رابطه با نوع انتخاب دانشجویان برتر این موسسه دادند .

دکتر هاشمی زاده با بیان اینکه امروز حدود ۴۰ دانشجو دختر و پسر موسسه آموزش عالی تابناک ورودی سال ۹۵ و ۹۶ دانش آموختگی خود را جشن گرفتندو افزود تاکنون بیش از ۴۰۰۰ نفر در مقاطع مختلف در این موسسه فارغ التحصیل شده‌اند.

در ادامه جشن از دانشجویان برتر آموزشی و دانش آموختگان تجلیل بعمل آمد.

در پایان مراسم عهدنامه دانش آموختگی توسط دانشجویان قرائت گردید که در بخشی از این عهد نامه آمده است: عهد می بندم که دانش خویش را در مسیر راه و رسم انسانی، آیین پرهیزکاری، شرافت و اصول اخلاقی به کار بندم و نیز پیمان می بندم که از هیچ کوششی در جهت آبادانی و سرافرازی میهن اسلامی فروگزاری نکنم.

همچنین ببینید

برنامه زمانی نیمسال اول ۱۴۰۳-۱۴۰۲

قابل توجه دانشجویان محترم برنامه زمانی نیمسال اول ۱۴۰۳-۱۴۰۲ انتخاب واحد : ۲۹ شهریورماه ( …