ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبد ا.. الحسین (ع) و یاران تشنه لب و با وفایش تسلیت باد .

 بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)

عاشورا نمایشگاه پرشکوه عشق به خدا است که با ایثار و از خودگذشتگی حضرت ابا عبدا… الحسین علیه السلام و یاران فداکار آن حضرت در صحنه کربلا به نمایش گذاشته می شود.

حماسه کربلا حقیقتی را در کهکشان عشق و خون به تصویر می کشد، تا دیگر کسی برای چشم پوشیدن از آفتاب حقیقت، بهانه ای پیدا نکند. کربلا صحنه وقوع حماسه جاویدی است که وجدان انسان های آگاه صلابت آسمانی آن را ستایش می کند و در برابر قداست و عظمت آن سر تعظیم فرود می آورد. نام آنانی که در معراج کربلا تن به شهادت سپردند و به افلاک پرکشیدند، بعد از گذشت قرن ها هم چنان بر تارک تاریخ می درخشند. عاشورا برای ما تنها یک حادثه نیست؛ بلکه نوعی فرهنگ و آغاز تاریخی دیگر است. حادثه عاشورا هرچند در زمانی بسیار کوتاه تحقق یافت امّا مکتب شهادت حضرت ابا عبدا… و یارانش توجّه همه عالم را به خود معطوف می سازد و چنان شور و حرکتی می آفریند که همه قیام های حق طلبانه و آزادی خواهانه از سرچشمه  او آب می خورد و بر محور آن می چرخد. این وظیفه ماست که فرهنگ عاشورا و پیام کربلا را خوب بشناسیم و سرمشق زندگی خود قرار دهیم.

فرا رسیدن ایان غم بار و جانسوز تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عج) ، مقام معظم رهبری و تمامی رهروان آن حضرت بویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان تسلیت عرض نموده و توفیق شناخت  هر چه بیشتر مکتب حضرت امام حسین (ع) را از خداوند منان طلب می نماییم.

همچنین ببینید

برگزاری جشن روز جهانی روانشناس و مشاور در موسسه آموزش عالی تابناک

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی تابناک به مناسبت روز جهانی روانشناس و به …