پیام تسلیت موسسه آموزش عالی تابناک در پی شهادت سردار سلیمانی

بسم ربّ الشهداء و الصدیقین

« ألذین ءامَنوا و هاجَروا و جاهَدوا فیسبیل اللّه بأموالِهِم و أنفُسِهِم أعظمُ دَرَجَةًعند اللّه و اولئک هُمُ الفائزون » ( توبه ۲۰ )

« همانا جهاد در راه خدا دری از درهای بهشت است که خدا آن را به روی دوستان مخصوص خود گشوده است . جهاد لباس تقوا و زره محکم و سپر مطمئن خداوند است . کسی که جهاد را ترک کند خدا لباس ذلت و خواری بر او می پوشاند و دچار بلا و مصیبت می شود و کوچک و ذلیل می گردد »

( نهج البلاغه خطبه ۲۷ )

چه زیبا پیام رسان عاشورای حسینی ، عقیلۀ بنی هاشم ، زینب کبری سلام اللّه علیها د رایّام ولادت با سعادتش عیدی مدافع حقیقی حریم حرمش را عنایت فرمود . چه زیبا پیکرش تکّه تکّه شد تا پیکری که زیر نعل اسبان تازه نعل شده قطعه قطعه شد از یاد نرود . و چه زیبا دست با انگشت و انگشتر از بازو قلم شد تا بشریّت بداند حاج قاسم تربیت شدۀ مکتبی است که دستان علمدار با وفایش از بازو قلم شد تا دین خدا زنده بماند . و امروز ما باید بدانیم سردار رشید سپاه اسلام ،سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی آسمانی شد تا ما در زمین بمانیم و درگرداب منجلاب و رذائل و زخارف دنیایی خودمان غوطه ور شویم و با ابلیس نفس سرکش خودمان دست و پنجه نرم کنیم . حاج قاسم به خیل همرزمان شهید خود پیوست تا ما باشیم و ببینیم یکی پس از دیگری خون شهدایمان پایمال می شود و ما هم به سادگی نشسته و نظاره گر هستیم . بی تردید اگر حاج قاسم در بیرون از مرزهای ا یران اسلامی فدا نمی شد بار دیگرسفیان بن عوف غامدی های زمان در خانه های یک یک ما وارد شده و حادثۀ تلخ و دردناک و تأسف بار شهر ألأنبار در تاریخ تکرار می شد . اما مالک اشتر زمان ، سردار سرلشکر پاسدارحاج قاسم سلیمانی امروز به ندای « هل مِن ذابٍّ یذبٌّ عن حرمِ رسول اللّه » سالار شهیدان لبیک گفت و در جوار بارگاه ملکوتی حضرتش جان خود را فدا کرد تا در « یوم َ نَدعُو کلَّ أناسٍ بإمامِهِم » از شفاعت آن حضرت بهره مند شده و به گرگ های دندان تیز کرده گوشزد کند که حماقت نکرده و اجازۀ لحظه ای دست از پا خطا کردن را به خودشان ندهند و بدانند که جوانان این مرز و بوم و بلکه تمامی آزادی خواهان در سر تا سر گیتی تربیت شدۀ مکتب عاشورایند و همه چیز خود را فدا می کنند تا دین خدا باقی بماند .

شهادت پرافتخار سردار رشید اسلام ، سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی و فرمانده رشید نیروهای بسیج مردمی جبهۀ مقاومت ، جناب آقای ابو مهدی المهندس وهمراهانشان ، قلوب مردم ایران زمین و مردم عراق وهمۀ دلدادگان مکتب عاشورا را جریحه دار نمود . ما نیز به سهم خود این ضایعۀ دردناک و تإسف بار را به پیشگاه مقدس آخرین ذخیرۀ الهی ، حضرت بقیة اللّه الاعظم ارواحنا فداه ، به محضر مبارک پیشوا و مقتدایمان ، ولی امر مسلمین جهان ، حضرت آیت اللّه العظمی خامنه ای مدّظلّه العالی ، ملت وفادار ایران اسلامی و مردم عراق ، همرزما ن شهید و خاصّه به بیوت معظّم شهدای بزرگوار تسلیت عرض نموده ، از خداوند متعال علوّ درجات را برایشان مسئلت نموده و نام و یادشان را برای همیشه گرامی می داریم و با تضرّع به درگاه حضرت احدیّت « جَلَّت عَظَمَتُهُ » وبا اعتقاد به اینکه « فإنَّ حزبَ اللّهِ هُمُ الغالِبُونَ » عرضه میداریم
« ربَّنا افرِغ عَلَینا صبراً و ثبّت أ قدامَنا وان صُرنا عَلَی القوم الکافِرین » .
والسلام علی مَن اتبعَ الهدی

۱۴ دیماه ۱۳۹۸
موسسه آموزش عالی تابناک لامرد

همچنین ببینید

برگزاری اردوی تفریحی ویژه دانشجویان دختر

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی تابناک این اردو تفریحی به همت معاونت دانشجویی …