فراخوان بیست و دومین دوره عتبات دانشگاهیان

آغاز ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری پور؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ضمن عرض تبریک آغاز ماه مبارک رجب و میلاد با سعادت حضرت امام محمد باقر(ع) گفت:با توجه به برنامه‌ریزی های صورت گرفته،دانشگاهیان مشتاق سفر زیارتی عتبات عالیات می‌توانند از امروز ۱۴ بهمن ماه با مراجعه به سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir برای ثبت نام در کاروان های عتبات اقدام کنند.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور گفت:بیست و دومین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از اوایل اسفند ماه آغاز خواهد شد که جزئیات و نحوه ثبت نام در سامانه samaneh.labbayk.ir بیان شده است.

وی افزود:این دوره از اعزام دانشگاهیان که در اسفندماه سال جاری و فروردین ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد، با مناسبت های ویژه ای چون مبعث حضرت رسول اکرم (ص)،اعیاد خجسته شعبانیه و ایام نوروز همزمان خواهد بود و اعزام ها تا پیش از ماه مبارک رمضان به پایان خواهد رسید.

مطهری پورگفت:به دلیل قرار گرفتن مناسبت های خاص در این دوره و وقفه دوساله در اعزام ها به دلیل شرایط کرونایی، از داوطلبان تقاضا می شود که ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

برای ثبت نام عتبات دانشگاهیان کلیک کنید

همچنین ببینید

اردو فرهنگی و دانشجویی، مناطق عملیاتی جنوب

اردو فرهنگی و دانشجویی، مناطق عملیاتی جنوب 🔹اعزام برادران: ۱ اسفند ۱۴۰۲ تا ۴ اسفندماه🔹اعزام …